Kurumsal

Siz değerli bayanlara, her anlamda son teknolojiyi, eşsiz hizmeti ve uzman kadrosuyla bir arada getirmenin mutluluğunu taşıyoruz.

 
16 yıllık tecrübemizle İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan BLACKWHITE  Güzellik Salonu’nda başlıca hedefimiz, eğitimli çalışan kadromuz ve modern ekipmanlar ile siz değerli konuklarımıza sonuç odaklı hizmet vermektir.

BLACKWHITE Güzellik Salonu ailesi olarak inanıyoruz ki kişisel bakım, mutlu bir yaşam için önemli rol oynamaktadır. Kendine değer veren insan, kendine zaman ayıran ve kendini mutlu ettiği sürece etrafında bulunan insanları da mutlu eden insandır. Bu sebeple kişisel bakım, sadece yüzeysel bir anlayış değil, bireyin hayatına ve iç dünyasına derinlemesine etki eden bir kavramdır.

Salonumuzda, sunduğumuz ve siz konuklarımızın ihtiyaçlarına göre özelleştirdiğimiz hizmetlerimizle, gizli kalmış güzelliğinizi ortaya çıkarırken bunu en üst derecedeki hizmet anlayışıyla gerçekleştirecek, güler yüzlü profesyonel kadrosu, şık ve ferah iç dekorasyonuyla sizleri ev konforuyla ağırlayacaktır.

İzin Verin Sizi Şımartalım!